Projekt przyłącza wody Szczyrk

Projekt przyłącza wody Szczyrk, Projekt przyłącza kanalizacji Szczyrk

Podłączenie budynku do wody i kanalizacji gmina Szczyrk

Projekt przyłącza wody Szczyrk

Projekt przyłącza wody Szczyrk zrealizujemy
w przedsiębiorstwie wodociągowym AQUA S.A. Poniżej pokrótce została opisana procedura.

Projekt przyłącza wody Szczyrk

Należy wystąpić do AQUA S.A. o wydanie informacji technicznej o możliwości doprowadzenia wody, odprowadzenia ścieków oraz wód opadowych F-PG1-022-002.

Po otrzymaniu takiej informacji kolejno o wydanie warunków przyłączenia do sieci wodociągowej i/lub kanalizacyjnej F-PG1-003-009 i/lub F-PG1-023-002.

Projekt przyłącza kanalizacji Szczyrk

O przyłącze kanalizacyjne należy wystąpić do AQUA S.A. łącznie z takim samym wnioskiem jak o przyłączenie do wodociągu.

Przykład wypełnionego wniosku o wydanie informacji i warunków technicznych przyłączenia do sieci wod kan AQUA S.A. Bielsko – Biała

Do wniosków należy dołączyć mapę zasadniczą, po którą należy się udać do Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej do Wydziału Geodezyjno – Kartograficznego (parter – główne wejście zaraz za punktem informacji) należy umówić wizytę TUTAJ.

Mapę można uzyskać również online wypełniając odpowiedni wniosek P+P1. Wniosek można również złożyć za pośrednictwem platformy ePUAP. Dostępna jest instrukcja lub za pośrednictwem portalu interesanta– wygodniejsze rozwiązanie. 

Wnioski składane do AQUA S.A. kierujemy na adres  43-300 Bielsko-Biała, ul. Sempołowskiej 17 lub zamiast tego wysyłamy mailowo na adres dziennikpodawczy@aqua.com.pl

Posiadając wydane warunki techniczne zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny na projekt przyłącza który możemy zrealizować biuro@swn.com.pl.

Nasze biuro projektowe jednym słowem zapewnia wszystkie wymagane formalności w celu realizacji projektu przyłącza.

Opracowanie takie powinno zawierać szereg wymaganych uzgodnień i opracowań które załatwiamy za Inwestora od momentu podpisania umowy do uzgodnionego projektu.

Projekt przyłącza wody Szczyrk

Wykonanie projektu przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych

Aby wykonać przyłącze do sieci wodociągowej lub kanalizacyjnej, należy uzyskać pozytywne uzgodnienie projektu technicznego przyłącza . Na taką klauzulę składa się szereg opinii uzgodnień w końcu obliczeń i rysunków. Biuro projektowe wykona za Państwa całą procedurę od A do Z.

Odbiór projektu przyłączy wody i kanalizacji przez AQUA

Kompletny projekt składamy do AQUA S.A. w przypadku braku uwag na dokumentacji jest stosowana adnotacja o klauzuli uzgadniającej. Inwestor może wykonywać uzgodnione przyłącze.

Wykonanie przyłącza wody i kanalizacji

Aby fizycznie mieć możliwość wykonania przyłączenia do sieci wodociągowej lub kanalizacyjnej po pierwsze należy uzyskać pozytywne uzgodnienie projektu technicznego przyłącza. Następnie należy podpisać umowę oraz wybrać odpowiedniego wykonawcę dla robót wod kan. Firma powinna wykonać dalsze czynności biorąc również pod uwagę wizytę geodety.

Odbiór przyłączy wod-kan

Ostatnim etapem kiedy rurociąg nie jest zasypany jest odbiór techniczny. Odbioru dokonuje w otwartym wykopie później inspektor danego przedsiębiorstwa. W trakcie tych czynności zanim zakryjemy wykop geodeta robi pomiary tworząc dokumentację powykonawczą. Dokumentacja faktycznie zostaje zgłoszona do Urzędu Miejskiego bądź Starostwa Powiatowego do wydziału geodezji.

Poniżej pozostałe procedury dla miejscowości i gmin z naszego regionu:

SWN INŻYNIERIA

Projekt przyłącza wody Szczyrk
projekty przyłączy i sieci wod kan Szczyrk

SN

Współpracujemy z geodetami i wykonawcami zanim się zdecydujesz zapoznaj się z ofertą.

Bieżące informacje odnośnie BIURO PROJEKTOWE WOD KAN GAZ BIELSKO – BIAŁA na stronie https://www.facebook.com/swninzynieria

swninzynieria.pl

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Twitter
Instagram