Procedura przyłączenia do sieci wod-kan w gminie Kozy

Przyłącze wody kanalizacji Kozy

Przyłącze wody przyłącze kanalizacji Kozy
Przyłącze wody przyłącze kanalizacji gmina Kozy SWN INŻYNIERIA

Przyłącze wody i przyłącze kanalizacji w gminie Kozy zrealizujemy w przedsiębiorstwach takich jak AQUA S.A. oraz Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Wilamowicach.

Przyłącze wodociągowe

Należy wystąpić do AQUA S.A. o wydanie informacji technicznej o możliwości doprowadzenia wody, odprowadzenia ścieków oraz wód opadowych F-PG1-022-000.

Po otrzymaniu takiej informacji kolejno o wydanie warunków przyłączenia do sieci wodociągowej i/lub kanalizacyjnej F-PG1-003-008 i/lub F-PG1-023-000.

Przyłącze kanalizacyjne

O przyłącze kanalizacyjne należy wystąpić do ZWiK w Wilamowicachwnioskiem o wydanie warunków przyłączenia do sieci wod-kan.

Do wniosków należy dołączyć mapy mapę zasadniczą. Po wymagany dokument należy się udać do Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej do Wydziału Geodezyjno – Kartograficznego. Wydział (parter – główne wejście zaraz za punktem informacji) należy umówić wizytę tutaj.

Mapę można uzyskać również online wypełniając odpowiedni wniosek P+P1. Wniosek można również złożyć za pośrednictwem platformy ePUAP. Dostępna jest instrukcja lub za pośrednictwem portalu interesanta– wygodniejsze rozwiązanie. 

Mając wydane warunki techniczne zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny na projekt przyłącza który możemy zrealizować biuro@swn.com.pl.

Nasze biuro projektowe jednym słowem zapewnia wszystkie wymagane formalności w celu realizacji projektu przyłącza.

Opracowanie takie powinno zawierać szereg wymaganych uzgodnień i opracowań które załatwiamy za Inwestora od momentu podpisania umowy do uzgodnionego projektu.

Wykonanie przyłącza wody i kanalizacji

Aby fizycznie mieć możliwość wykonania przyłączenia do sieci wodociągowej lub kanalizacyjnej po pierwsze należy uzyskać pozytywne uzgodnienie projektu technicznego przyłącza. Następnie należy podpisać umowę oraz wybrać odpowiedniego wykonawcę dla robót wod kan. Firma powinna wykonać dalsze czynności biorąc również pod uwagę wizytę geodety.

Odbiór przyłączy wod-kan

Ostatnim etapem kiedy rurociąg nie jest zasypany jest odbiór techniczny. Odbioru dokonuje w otwartym wykopie inspektor danego przedsiębiorstwa. W trakcie tych czynności zanim zakryjemy wykop geodeta robi pomiary tworząc dokumentację powykonawczą. Dokumentacja zostaje zgłoszona do Urzędu Miejskiego bądź Starostwa Powiatowego.

Poniżej pozostałe procedury dla odpowiednich regionów:

SWN INŻYNIERIA

BIURO PROJEKTOWE WOD KAN GAZ BIELSKO - BIAŁA, Pisarzowice, Kozy, projekty przyłączy sieci wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych.
projekty przyłączy i sieci wod kan

SN

Współpracujemy z geodetami i wykonawcami zanim się zdecydujesz zapoznaj się z ofertą.

Bieżące informacje odnośnie BIURO PROJEKTOWE WOD KAN GAZ BIELSKO – BIAŁA na stronie https://www.facebook.com/swninzynieria