Budowa przyłącza wodociągowego do budynku zlokalizowanego na działce nr 607-2 w rejonie ul. Jana Kantego w Pisarzowicach

REFERENCJE AQUA SWN INŻYNIERIA

SWN INŻYNIERIA
PRACOWNIA PROJEKTOWA / BIURO PROJEKTOWE BIELSKO – BIAŁA PROJEKTUJEMY DLA CIEBIE
BUDOWA PRZYŁĄCZY BUDOWA PRZYŁĄCZA
projekt przyłącza wodociągowego / projekt przyłącza wodnego / projekt przyłącza wody / przyłącze wodociągowe / przyłącze wody / przyłącze wodne / projekt przyłączenia do sieci wodociągowej / projekt podłączenia wodociągowego
projekt przyłącza kanalizacyjnego / projekt przyłącza kanalizacji / przyłącze kanalizacji sanitarnej / przyłącze kanalizacji deszczowej / przyłącze kanalizacyjne / projekt przyłączenia do sieci kanalizacyjnej / projekt podłączenia kanalizacyjnego
projekt instalacji gazu / projekt instalacji gazowej / projekt przyłącza gazu / instalacja gazowa / instalacja gazu / projekt gazu
projekt sieci wodociągowej / projekt sieci wodnej / projekt wodociągu
projekt sieci kanalizacyjnej / projekt sieci kanalizacji sanitarnej / projekt kanalizacji deszczowej / projekt kanalizacji
projekt legalizacji przyłącza
projekt sieci technologicznych / projekt sieci technologicznej / sieć technologiczna
projekt pompowni wody
projekt stacji uzdatniania wody
projekt pompowni ścieków
kosztorys inwestorski / kosztorysy inwestorskie
kosztorys ofertowy / kosztorysy ofertowe
przedmiar robót / przedmiary robót
specyfikacja wykonania i odbioru robót budowlanych
operat wodnoprawny / pozwolenie wodnoprawne
nadzór autorski / nadzory autorskie
nadzór inwestorski / nadzory inwestorskie
odbiór robót budowlanych / odbiory robót budowlanych
odbiór robót robót instalacyjnych / odbiory robót instalacyjnych
Obszarem naszego działania jest Bielsko – Biała, Żywiec, Cieszyn, Ustroń, Wisła i Czechowice – Dziedzice oraz gminy powiatu bielskiego, żywieckiego i cieszyńskiego:

gmina Wilamowice: Wilamowice, Pisarzowice, Hecznarowice, Stara Wieś, Dankowice, Zasole Bielańskie
gmina Bestwina: Bestwina, Janowice, Kaniów, Bestwinka
gmina Jasienica: Jasienica, Mazańcowice, Rudzica, Międzyrzecze Górne, Międzyrzecze Dolne, Biery, Grodziec, Iłownica, Łazy, Rozropice, Bielowicko, Świętoszówka, Landek, Wieszczęta
gmina Wilkowice: Bystra, Meszna
gmina Buczkowice: Godziszka, Kalna, Rybarzowice
gmina Kozy
gmina Jaworze
gmina Szczyrk
gmina Czernichów: Tresna, Międzybrodzie Bialskie, Międzybrodzie Żywieckie
gmina Gilowice: Gilowice, Rychwałd
gmina Jeleśnia: Korbielów, Krzyżowa, Krzyżówki, Mutne, Pewel Wielka, Przyborów, Sopotnia Mała, Sopotnia Wielka
gmina Koszarawa: Koszarawa Bystra, Koszarawa Cicha, Koszarawa Wieś
gmina Lipowa: Leśna, Ostre, Sieniawa, Słotwina, Twardorzeczka
gmina Łękawica: Łękawica, Kocierz Moszczanicki, Kocierz Rychwałdzki, Łysina, Okrajnik
gmina Łodygowice: Bierna, Pietrzykowice, Zarzecze
gmina Milówka: Milówka, Kamesznica, Laliki, Nieledwia, Szare
gmina Radziechowy-Wieprz: Radziechowy, Wieprz, Przybędza, Juszczyna, Brzuśnik, Bystra
gmina Rajcza: Rajcza, Kiczora, Rycerka Dolna, Rycerka Górna, Sól, Zwardoń
gmina Ślemień: Ślemień, Kocoń, Las
gmina Świnna: Świnna, Trzebinia, Pewel Mała, Pewel Ślemieńska, Przyłęków, Rychwałdek
gmina Ujsoły: Ujsoły, Glinka, Złatna, Soblówka
gmina Węgierska Górka: Węgierska Górka, Cięcina, Cisiec, Żabnica
gmina Skoczów: Skoczów, Ochaby, Pogórze, Pierściec, Kiczyce, Harbutowice, Międzyświeć, Wiślica, Kowale, Bładnice, Wilamowice
gmina Strumień: Strumień, Pruchna, Drogomyśl, Zabłocie, Bąków, Zbytków
gmina Brenna: Brenna, Górki Wielkie, Górki Małe
gmina Chybie: Chybie, Mnich, Zaborze, Frelichów, Zarzecze
gmina Dębowiec: Dębowiedz, Simoradz, Ogrodzona, Iskrzyczyn, Kostkowice, Gumna, Łączka
gmina Goleszów: Goleszów, Cisownica, Puńców, Dzięgielów, Bażanowice, Godziszów, Kisielów, Leszna Góra, Kozakowice
gmina Hażlach: Hażlach, Pogwizdów, Kończyce Wielkie, Zamarski, Rudnik, Brzezówka
gmina Istebna: Istebna, Koniaków, Jaworzynka
gmina Zebrzydowice: Zebrzydowice, Kaczyce, Kończyce Małe, Marklowice Górne
gmina Czechowice-Dziedzice: Czechowice Dziedzice, Zabrzeg, Ligota, Bronów
Wykonujemy projekty na obszarach administrowanych przez następujące przedsiębiorstwa:

AQUA S.A.
1 Maja 23, 43-300 Bielsko-Biała
Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Wilamowicach
ul. Sienkiewicza 2a, 43-330 Wilamowice
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o.
ul. Myśliwska 10, 43-450 Ustroń
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
ul. Bracka 66, 34-300 Żywiec
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
ul. Legionów 85, 43-502 Czechowice – Dziedzice
Zakład Komunalny w Jasienicy
Jasienica 459, 43-385 Jasienica
Spółka Wodociągowa w Wilkowicach
ul. Strażacka 3, 43-365 Wilkowice
Spółka Wodociągowa w Bystrej
ul. Klimczoka 269a, 43-360 Bystra
Spółka Wodociągowa w Mesznej
ul. Handlowa 28, 43-360 Meszna
Beskid-Ekosystem Sp. z o.o.
ul. Graniczna 1, 34-350 Węgierska Górka
Przedsiębiorstwo Komunalne KOMBEST Sp. z o.o.
ul. Młyńska 20, 43-512 Kaniów
Gminny Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Zebrzydowicach
ul. Ks. A. Janusza 6, 43-410 Zebrzydowice
Miejska Spółka SKO-EKO Sp. z o.o.
ul. Olszyna 10, 43-430 Skoczów
Eco Team Service Sp. z oo
ul.Piłsudskiego 75, 34-325 Łodygowice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *