projekt przyłącza wodociągowego kanalizacyjnego gazowego Bielsko – Biała, Żywiec, Cieszyn, Ustroń, Wisła

PRACOWNIA PROJEKTOWA / BIURO PROJEKTOWE BIELSKO – BIAŁA  PROJEKTUJEMY DLA CIEBIE

Świadczymy usługi projektowe z szeroko rozumianego zakresu gospodarki wodno-ściekowej. Przedstawiając naszą ofertę możemy dla Ciebie wykonać:

  • projekt przyłącza wodociągowego / projekt przyłącza wodnego / projekt przyłącza wody / przyłącze wodociągowe / przyłącze wody / przyłącze wodne / projekt przyłączenia do sieci wodociągowej / projekt podłączenia wodociągowego
  • projekt przyłącza kanalizacyjnego / projekt przyłącza kanalizacji / przyłącze kanalizacji sanitarnej / przyłącze kanalizacji deszczowej / przyłącze kanalizacyjne / projekt przyłączenia do sieci kanalizacyjnej / projekt podłączenia kanalizacyjnego
  • projekt instalacji gazu / projekt instalacji gazowej / projekt przyłącza gazu / instalacja gazowa / instalacja gazu / projekt gazu
  • projekt sieci wodociągowej / projekt sieci wodnej / projekt wodociągu
  • projekt sieci kanalizacyjnej / projekt sieci kanalizacji sanitarnej / projekt kanalizacji deszczowej / projekt kanalizacji
  • projekt legalizacji przyłącza
  • projekt sieci technologicznych / projekt sieci technologicznej / sieć technologiczna
  • projekt pompowni wody
  • projekt stacji uzdatniania wody
  • projekt pompowni ścieków
  • kosztorys inwestorski / kosztorysy inwestorskie
  • kosztorys ofertowy / kosztorysy ofertowe
  • przedmiar robót / przedmiary robót
  • specyfikacja wykonania i odbioru robót budowlanych
  • operat wodnoprawny / pozwolenie wodnoprawne
  • nadzór autorski / nadzory autorskie
  • nadzór inwestorski / nadzory inwestorskie
  • odbiór robót budowlanych / odbiory robót budowlanych
  • odbiór robót robót instalacyjnych / odbiory robót instalacyjnych

Obszarem naszego działania jest Bielsko – Biała, Żywiec, Cieszyn, Ustroń, Wisła i Czechowice – Dziedzice oraz gminy powiatu bielskiego,  żywieckiego i cieszyńskiego:

  • gmina Wilamowice: Wilamowice, Pisarzowice, Hecznarowice, Stara Wieś, Dankowice, Zasole Bielańskie
  • gmina Bestwina: Bestwina, Janowice, Kaniów, Bestwinka
  • gmina Jasienica: Jasienica, Mazańcowice, Rudzica, Międzyrzecze Górne, Międzyrzecze Dolne, Biery, Grodziec, Iłownica, Łazy, Rozropice, Bielowicko, Świętoszówka, Landek, Wieszczęta
  • gmina Wilkowice: Bystra, Meszna
  • gmina Buczkowice: Godziszka, Kalna, Rybarzowice
  • gmina Kozy
  • gmina Porąbka: Porąbka, Bujaków, Czaniec, Kobiernice
  • gmina Jaworze
  • gmina Szczyrk
  • gmina Czernichów: Tresna, Międzybrodzie Bialskie, Międzybrodzie Żywieckie
  • gmina Gilowice: Gilowice, Rychwałd
  • gmina Jeleśnia: Korbielów, Krzyżowa, Krzyżówki, Mutne, Pewel Wielka, Przyborów, Sopotnia Mała, Sopotnia Wielka
  • gmina Koszarawa: Koszarawa Bystra, Koszarawa Cicha, Koszarawa Wieś
  • gmina Lipowa: Leśna, Ostre, Sieniawa, Słotwina, Twardorzeczka
  • gmina Łękawica: Łękawica, Kocierz Moszczanicki, Kocierz Rychwałdzki, Łysina, Okrajnik
  • gmina Łodygowice: Bierna, Pietrzykowice, Zarzecze
  • gmina Milówka: Milówka, Kamesznica, Laliki, Nieledwia, Szare
  • gmina Radziechowy-Wieprz: Radziechowy, Wieprz, Przybędza, Juszczyna, Brzuśnik, Bystra
  • gmina Rajcza: Rajcza, Kiczora, Rycerka Dolna, Rycerka Górna, Sól, Zwardoń
  • gmina Ślemień: Ślemień, Kocoń, Las
  • gmina Świnna: Świnna, Trzebinia, Pewel Mała, Pewel Ślemieńska, Przyłęków, Rychwałdek
  • gmina Ujsoły: Ujsoły, Glinka, Złatna, Soblówka
  • gmina Węgierska Górka: Węgierska Górka, Cięcina, Cisiec, Żabnica
  • gmina Skoczów: Skoczów, Ochaby, Pogórze, Pierściec, Kiczyce, Harbutowice, Międzyświeć, Wiślica, Kowale, Bładnice, Wilamowice
  • gmina Strumień: Strumień, Pruchna, Drogomyśl, Zabłocie, Bąków, Zbytków
  • gmina Brenna: Brenna, Górki Wielkie, Górki Małe
  • gmina Chybie: Chybie, Mnich, Zaborze, Frelichów, Zarzecze
  • gmina Dębowiec: Dębowiedz, Simoradz, Ogrodzona, Iskrzyczyn, Kostkowice, Gumna, Łączka
  • gmina Goleszów: Goleszów, Cisownica, Puńców, Dzięgielów, Bażanowice, Godziszów, Kisielów, Leszna Góra, Kozakowice
  • gmina Hażlach: Hażlach, Pogwizdów, Kończyce Wielkie, Zamarski, Rudnik, Brzezówka
  • gmina Istebna: Istebna, Koniaków, Jaworzynka
  • gmina Zebrzydowice: Zebrzydowice, Kaczyce, Kończyce Małe, Marklowice Górne
  • gmina Czechowice-Dziedzice: Czechowice Dziedzice, Zabrzeg, Ligota, Bronów

Wykonujemy projekty na obszarach administrowanych przez następujące przedsiębiorstwa:

  • AQUA S.A.
    1 Maja 23, 43-300 Bielsko-Biała
  • Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Wilamowicach
    ul. Sienkiewicza 2a, 43-330 Wilamowice
  • Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o.
    ul. Myśliwska 10, 43-450 Ustroń
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
    ul. Bracka 66, 34-300 Żywiec
  • Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
    ul. Legionów 85, 43-502 Czechowice – Dziedzice
  • Zakład Komunalny w Jasienicy
    Jasienica 459, 43-385 Jasienica
  • Spółka Wodociągowa w Wilkowicach
    ul. Strażacka 3, 43-365 Wilkowice
  • Spółka Wodociągowa w Bystrej
    ul. Klimczoka 269a, 43-360 Bystra
  • Spółka Wodociągowa w Mesznej
    ul. Handlowa 28, 43-360 Meszna
  • Beskid-Ekosystem Sp. z o.o.
    ul. Graniczna 1, 34-350 Węgierska Górka
  • Przedsiębiorstwo Komunalne KOMBEST Sp. z o.o.
    ul. Młyńska 20, 43-512 Kaniów
  • Gminny Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Zebrzydowicach
    ul. Ks. A. Janusza 6, 43-410 Zebrzydowice
  • Miejska Spółka SKO-EKO Sp. z o.o.
    ul. Olszyna 10, 43-430 Skoczów
  • Eco Team Service Sp. z o.o.
    ul.Piłsudskiego 75, 34-325 Łodygowice

Zapraszamy do współpracy